Spotkanie z poetą Jackem Hadamem w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Na piatek 14 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej zaplanowano spotkanie autorskie z poetą Jackiem Hadamem, który przedstawi swój najnowszy tomik poezji “Mene tekel fares”.

Autor zaprasza do refleksji nad współczesnym światem i czasami, które nas otaczają.

W twórczości poety odnajdziemy piękno w najmniej oczekiwanych miejscach, a jednocześnie zostaniemy skłonieni do zastanowienia się nad tym, czy faktycznie już wszystko zostało policzone, zważone i rozdzielone. Jego wiersze poruszają, tematy które są nam bliskie, jak również te, które są trudne i wymagają głębszych przemyśleń.

Poezja Jacka Hadama to nie tylko forma sztuki, ale potężny impuls do refleksji nad czasem minionym oraz tym, co przyniesie przyszłość i jaka jest tego wartość. Jego twórczość to bardzo dobra propozycja dla miłośników wierszy oraz osób, które chcą zastanowić się nad sensem swojego życia i roli, jaką pełnią w świecie.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję poznać bliżej twórczości poety oraz dowiedzieć się, jakich inspiracji szuka, by tworzyć swoje wiersze.

Zapraszamy !  Piątek - 14 kwietnia 2023 r.  godz. 17:00  - wypożyczalni dla dorosłych MBP.


powrót do kategorii
Poprzednia Następna
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!