Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Miasto i Gmina Cieszanów przystępują do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Dachnów, Nowe Sioło oraz Cieszanów, zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu oraz o możliwości zapoznania się z niezbędną dokumentacją projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, na podstawie którego m.in. mają być lokalizowane maksymalnie cztery elektrownie wiatrowe wraz ze strefą ochronną, w dniach od 1 maja 2024 r. do 31 maja 2024 r. (włącznie), w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Cieszanów, w godzinach urzędowania, oraz na stronie BIP www.bip.cieszanow.akcessnet.net (zakładka "Urząd", "Konsultacje społeczne").

Pozostałe komunikaty