Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

W środę 19.10.2022 r. odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach udział wzięło 23 zespoły z Podkarpacia. Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 po wspaniałej walce wywalczyła VII miejsce plasując się w 10 najlepszych sztafet Województwa Podkarpackiego.

Skład drużyny:

Hanna Ozimek

Magdalena Misztal

Aleksandra Sobków

Natalia Socha

Michalina Wszoła

Gabriela Ważny

Julia Antonik

Opiekun drużyny: Witold Zaborniak

 

Źródło: "SP2"

powrót do kategorii
Poprzednia Następna