Sukcesy młodych pływaków KP REKIN w Tomaszowie Lubelskim
Z dorobkiem 41 medali wrócili młodzi zawodnicy Klubu Pływackiego REKIN, z rozgrywanych po raz drugi Mikołajkowych Zawodów Pływackich o Płetwę Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego. Młodzi pływacy z Lubaczowa zdobyli medale w każdej z konkurencji na dystansach 50 i 100 m. To kolejne udane zawody zawodników lubaczowskiego klubu Rekin…
W zawodach rozgrywanych na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim pływacy z Lubaczowa zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając 17 złotych, 13 srebrnych i 11 brązowych medali oraz złoty puchar.
Złote medale zdobyli: Maja Kida - dwa, Bruno Drozd – dwa, Karolina Pacuła – dwa, Emilia Mudry – dwa, Lena Meder, Ewa Wójciak, Katarzyna Horoń, Dawid Bernacki, Emila Pacuła, Bartłomiej Szymeczko, Maciej Kida i Szymon Garus. Złoty medal zdobyła także sztafeta na dystansie 8 x 25 m.
Srebrne medale zdobyli: Antonina Stopyra-Bździuch, Michał Kida – dwa, Laura Woszczak, Inka Szczepanik – dwa, Leon Lachowski, Zofia Wojciechowska, Emilia Pacuła, Magdalena Zadworna, Maciej Kida i Szymon Garus.
Brązowe medale zdobyli: Zofia Cencora - dwa, Antoni Wójciak – dwa, Hubert Garus – dwa, Hanna Dudzic, Ewa Wójciak, Dawid Bernacki, Kaja Kudyba, Adrianna Brzyska, Bartłomiej Szymeczko.
źródło: KP Rekin