Sukcesy pływaków KP Rekin na zawodach w Tomaszowie Lubelskim

      W sobotę 23 marca trzydziestu zawodników Klubu Pływackiego Rekin wzięło udział zawodach pływackich w Tomaszowie Lubelskim. Oprócz naszych młodych pływaków w I Wielkanocnych Zawodach Pływackich wzięli udział zawodnicy zrzeszeni w Klubie Pływackim Delfin z Horyńca-Zdroju, miejscowi zawodnicy TSS Tomasovia oraz pływacy niezrzeszeni.

      W konkurencjach odbywających się na dystansie 50 metrów w ośmiu kategoriach wiekowych, lubaczowscy pływacy zdobyli 38 medali, w tym 23 złote, 9 srebrnych oraz 6 brązowych, a wielu z nich dodatkowo pobiło dotychczasowe rekordy życiowe.

   Emilia Mudry – 1 miejsce stylem dowolnym, 1 miejsce stylem grzbietowym,
   Ewa Wójciak – 1 miejsce stylem klasycznym, 1 miejsce stylem grzbietowym,
   Magdalena Zadworna – 1 miejsce stylem dowolnym, 1 miejsce stylem klasycznym,
   Maja Kida – 1 miejsce stylem dowolnym, 1 miejsce stylem grzbietowym,
   Bruno Drozd – 1 miejsce stylem dowolnym, 1 miejsce stylem grzbietowym,
   Igor Proszek – 1 miejsce stylem klasycznym, 1 miejsce stylem motylkowym,
   Szymon Garus – 1 miejsce stylem dowolnym, 1 miejsce stylem motylkowym,
   Karolina Pacuła – 1 miejsce stylem klasycznym, 1 miejsce stylem grzbietowym,
   Leon Lachowski –1 miejsce stylem klasycznym, 2 miejsce stylem dowolnym,
   Emilia Stachurska –1 miejsce stylem, 2 miejsce stylem klasycznym,
   Katarzyna Horoń –1 miejsce stylem klasycznym, 3 miejsce stylem dowolnym,
   Michał Weber –1 miejsce stylem motylkowym, 3 miejsce stylem dowolnym,
   Gaja Mirkowska – 1 miejsce stylem dowolnym,
   Michał Kida – 1 miejsce stylem dowolnym,
   Maja Wolanin – 1 miejsce stylem klasycznym,
   Inka Szczepanik – 2 miejsce stylem dowolnym, 2 miejsce stylem grzbietowym,
   Emilia Pacuła – 2 miejsce stylem dowolnym, 2 miejsce stylem motylkowym,
   Maja Kucharska-Tenczar – 2 miejsce stylem dowolnym,
   Antoni Wójciak – 2 miejsce 50m stylem dowolnym
   Magdalena Kamińska – 2 miejsce stylem motylkowym,
   Hanna Bednarczyk – 3 miejsce stylem dowolnym, 3 miejsce stylem motylkowym,
   Klara Hypiak – 3 miejsce stylem dowolnym,
   Dawid Bernacki – 3 miejsce stylem motylkowym,

Klasyfikacja medalowa /nieoficjalna/:

      1. Klub Pływacki „Rekin” Lubaczów – 38 medali /23 złote, 9 srebrnych, 6 brązowych/,
      2. TSS „Tomasovia” Tomaszów Lubelski – 65 medali /21 złote, 22 srebrne, 22 brązowe/,
      3. Klub Pływacki „Delfin” Horyniec-Zdrój – 22 medale /4 złote, 10 srebrnych, 8 brązowych/.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie organizatora TUTAJ

źródło: KP "Rekin"

powrót do kategorii
Poprzednia Następna