70 lat w małżeństwie – kamienne gody Joanny i Józefa Mikutrów

W poniedziałek 17 czerwca niezwykły jubileusz 70. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego świętowali mieszkańcy Lubaczowa – Joanna i Józef Mikutrowie. Z tej okazji Szanownych Jubilatów odwiedzili Burmistrz Krzysztof Szpyt oraz Anna Gorzelnik - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
Było to  niezwykłe  spotkanie - wzruszające, pełne ciekawych historii, anegdot i humoru, bo Państwo Joanna i Józef Mikutra to wspaniali, otwarci, radośni ludzie, którzy mają dużo pogody ducha. Niewiele jest par, które mogą pochwalić się tak długotrwałym związkiem małżeńskim.

Państwo Joanna i Józef Mikutra pobrali się czerwcu 1954 roku. Doczekali się trójki dzieci. Śmiało można powiedzieć, że małżeństwo bardzo służy tej niezwykłej parze. Otoczeni kochającą rodziną, wnukami i prawnukami, zdają się cieszyć każdą chwilą. Burmistrz Miasta złożył małżonkom najlepsze życzenia zdrowia i spełnienia osobistych pragnień, gratulując wspaniałego Jubileuszu
Jubilaci zdradzili, że ich receptą na długie i udane małżeństwo jest  szacunek, cierpliwość i wzajemna pomoc. Uczucia małżonków pomimo upływających lat nie słabną.

Dziękując za ciepłe i serdeczne przyjęcie, dostojnym Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności i radości. Osiągnięty wspaniały jubileusz niech będzie przykładem dla młodych pokoleń i par wstępujących lub planujących wstąpić w związek małżeński.

Galeria zdjęć

70_lat_mikutra_01 70_lat_mikutra_02 70_lat_mikutra_03 70_lat_mikutra_04 70_lat_mikutra_05 70_lat_mikutra_06 70_lat_mikutra_07 70_lat_mikutra_08 70_lat_mikutra_09 70_lat_mikutra_10 70_lat_mikutra_11