Dzień Dziecka z Kołem Miejskim PZW

W minioną niedzielę (5.06), po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, na Zbiorniku Wodnym „Młyn” odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Polski Związek Wędkarski Koło Miejskie w Lubaczowie.

W zawodach wzięło udział 84 młodych uczestników. Rywalizacja podzielona została na kategorie. Wśród dziewczynek pierwsze miejsce wywalczyła Daria Puk (1,14 kg). Drugie miejsce zajęła Amelia Misiak (0,68 kg), a trzecie - Anna Jaskulecka (0,39 kg). W kategorii „Chłopcy do lat 10” najlepszy był Gracjan Oleszycki (2,49 kg). Zaraz za nim na podium stanęli Wiktor Majdan (2,07 kg) i Igor Kisielewicz (1,25 kg). Z kolei w kategorii „Chłopcy od 11 do 15 lat” zwyciężył Grzegorz Weber (0,59 kg). Drugie miejsce otrzymał Kacper Olejnik (0,32 kg), a trzecie - Igor Mac (0,26 kg).

Puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie i dyplomy wręczali Zastępca Burmistrza Lubaczowa – Janusz Waldemar Zubrzycki, Prezes Koła Miejskiego PZW – Artur Dryblak oraz Magdalena Grzegorczyk.

Zawody tradycyjnie prowadził Daniel Pilip, a Członkowie Zarządu Koła Miejskiego PZW czuwali nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia. Sponsorzy jak zwykle nie zawiedli, dlatego każde dziecko wróciło do domu z upominkiem. W czasie zawodów odbyła się loteria fantowa. Sponsorami nagród byli firma Daal Sp. z o.o. Lubaczów, Sklep zoologiczny „Żako”, Burmistrz Lubaczowa, Wójt Gminy Lubaczów, Sklep odzieżowy „Gracja”, Delikatesy Centrum przy ul. Słowackiego, Konrad Wojnarski KR-COM. Wsparcia finansowego przy organizacji zawodów udzieliła Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Słowackiego w Lubaczowie, a rzeczowego - Zenon Poznański Piekarnia i Ciastkarnia Lubaczów, Cukiernia Stefanii Sierkowskiej, Piekarnia MS Samopomoc Chłopska, Delikatesy Centrum przy ul. Słowackiego oraz Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie.

Galeria zdjęć

DSC_0249 DSC_0304 DSC_0321 DSC_0327 DSC_0328 DSC_0332 DSC_0377 DSC_0418 DSC_0478 DSC_0491 DSC_0556 DSC_0588 DSC_0593 DSC_0737 DSC_0902 DSC_0881 DSC_0623 DSC_0650 DSC_0685