Jubileusz 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej

      W piątek 2 grudnia odbył się jubileusz 10-lecia Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej. Uroczystość była okazją do przywołania wspomnień i zaprezentowania historii działalności DKK w naszym mieście, a dodatkowo wyróżniono i uhonorowano zasłużonych członków lubaczowskiego Klubu.

      Tego dnia wpłynęło wiele listów gratulacyjnych oraz podziękowań, w których docenione zostały dziesięcioletnie działania DKK w Lubaczowie. Szczególnym wyróżnieniem uhonorowana została Maria Magoń, która z rąk Burmistrza Krzysztofa Szpyta otrzymała odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej” przyznana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego. Ponadto decyzją Ministra dyplomem za szczególne zasługi w upowszechnianiu kultury i promocji czytelnictwa został uhonorowany Dyskusyjny Klub Książki w Lubaczowie.  

      Przybyłym na spotkanie zaprezentowano film „Opowiemy Wam o Nas” przedstawiający dziesięcioletnią historię lubaczowskiego Klubu, jego założycieli, pierwszych członków oraz zrealizowane projekty, a uroczystość uświetniał koncert akordeonowy Marka Majchera.

powrót do kategorii
Poprzednia
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!