Milena Kruk laureatką Ogólnopolskiego Turnieju Tanecznego „Roztańczeni w czterech ścianach”

17 marca w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu odbył się Ogólnopolski Turniej Taneczny „Roztańczeni w czterech ścianach II”, który przybrał formę online. Miejski Dom Kultury w Lubaczowie reprezentowała Milena Kruk.

W konkursie wzięło udział 113 uczestników. Milena, pracująca pod kierunkiem instruktor Iwony Zabrońskiej-Kapłon, znalazła się w gronie laureatów i zajęła drugie miejsce w kategorii tańca – HIP HOP SOLO (w grupie wiekowej 12-15 lat).

Uczestników oceniało jury w składzie: Sylwia Rubczak, Ewa Pawłowska i Marek Maciejewski. Konkurs miał na celu aktywizację tancerzy z regionu i całej Polski, popularyzację i rozpowszechnienie tańca, jako formy rozwoju sportowego i artystycznego, podtrzymywanie wrażliwości artystycznej u tancerzy, pielęgnowanie pasji do tańca wśród uczestników oraz wspieranie rozwoju w trudnych i nietypowych warunkach spowodowanych obecną sytuacją.