Podsumowanie XXIV edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

W dniach 16 i 17 grudnia 2021 odbyło się wręczenie nagród laureatom XXIV edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”. Do Miejskiej Biblioteki Publicznej wpłynęły 153 prace 148 uczniów z 19 szkół z powiatu lubaczowskiego.

Konkurs podzielony był na trzy kategorie: historyczną, plastyczną i fotograficzną. Do organizatorów zgłoszono 14 historycznych i 70 plastycznych prac, a także 69 kompletów zdjęć. Wyboru nagradzanych prac dokonało profesjonalne jury, osoby niezwiązane z żadną szkołą, bezstronne. Byli to historycy z naszego regionu oraz lokalni plastycy i fotograficy.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ GALERIA ZDJĘĆ