Wydawnictwa inne

Lubaczów dawniej i dziś - okładkaLubaczów dawniej i dziś

Publikacja "Lubaczów dawniej i dziś" jest zbiorem 14 pocztówek przedstawiających miasto Lubaczów.

Pocztówki zawierają 14 zdjęć miasta sprzed lat oraz te same miejsca w obecnych czasach. Publikacje została wydana w 2018 roku.

 

 
Lubaczów dawniej i dziś
Format: pdf, 5.36 MB

 


 

Folder Inwestycyjny - Lubaczów Park PrzemysłowyFolder Inwestycyjny - Lubaczów Park Przemysłowy

Publikacja jaką jest folder inwestycyjny "Lubaczów Park Przemysłowy" ma na celu przybliżyć informacje z działaniami gospodarczymi, które prowadzone są na terenie naszego miasta. Folder zawiera m.in. informacje o Parku Przemysłowym umiejscowionym przy ul. Technicznej w Lubaczowie jak również zawiera ofertę inwestycyjną Gminy Miejskiej Lubaczów.

 

 

 
Folder Inwestycyjny - Lubaczów Park Przemysłowy
Format: pdf, 4.56 MB

 


 

Folder turystyczno-inwestycyjny "Lubaczów - Miasto z sercem"Folder Turystyczno-Inwestycyjny "Lubaczów - Miasto z sercem!"

Najnowsza publikacja jaką jest folder turystyczno-inwestycyjny "Lubaczów - Miasto z sercem!" ma na celu przybliżyć walory i ukazać piękno miejsca przyjaznego dla mieszkańców i gościnnego dla przybyszów. Lubaczów to miejsce urzekające swoim pięknem i charakterem. Zapraszamy do wspólnej wędrówki po meandrach historii, malowniczych rozdrożach i niezapomnianych "smakach" pogranicza jak również zapoznania się z działaniami gospodarczymi, które prowadzone są aby nasze miasto było atrakcyjne dla przedsiębiorców.

 

 


 

Lubaczów poetyckie impresjeTomik wierszy "Lubaczów - poetyckie impresje"

Tomik wierszy zawiera wiersze nadesłane na konkurs pt. "Lubaczów – poetyckie impresje", którego celem było utrwalenie wizerunku miasta rodzinnego w obrazie przetworzonym przez poetycką wyobraźnię autorów.

 

 

 

 
Tomik wierszy "Lubaczów - poetyckie impresje"
Format: pdf, 947 KB

 


 

Informator inwestycyjny miasta Lubaczowa 2005 - 2006Informator Inwestycyjny Miasta Lubaczowa 2005 - 2006

-- wydanie archiwalne -- wydawnictwo nie przedstawia aktualnej oferty inwestycyjnej.

Przedstawiamy Państwu Informator Inwestycyjny Miasta Lubaczowa. Publikacja ta ma przybliżyć mieszkańcom miasta zakres działań inwestycyjnych i remontowych samorządu w obecnym czasie. Ma też za zadanie zachęcić potencjalnych inwestorów oraz osoby, które poszukują godnego miejsca do osiedlenia się.

 

 

 


 

Ziemia lubaczowska - publikacja Pawła Rydzewskiego „Ziemia lubaczowska” - publikacja autorstwa Pawła Rydzewskiego

Minęło już kilka lat od opublikowania przez Wydawnictwo Arete II książki Pawła Rydzewskiego „Roztocze Południowe”, która była planowana jako pierwsza część serii "Szlaki pogranicza". Obecnie wydana została część drugą: „Ziemia lubaczowska”. Książka jest dostępna w formie elektronicznej w issuu.com oraz w księgarni Apple’a - iBook Store, w jednym i drugim przypadku jako publikacja darmowa.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!