eGmina

Aplikacja eGmina na urządzenia mobilne.

Aplikacja w urządzeniu użytkownika końcowego czyli mieszkańca miasta podzielona jest na strefę ogólnodostępną, w której znajdują się aktualności, ciekawe miejsca w gminie, galerie oraz strefę dostępną po zalogowaniu.

Konto zalogowanego użytkownika jest wspólne z kontem na platformie eNależności. Logowanie odbywa się za pośrednictwem profilu zaufanego (https://pz.gov.pl). Zalogowany użytkownik posiada dostęp do danych z systemów dziedzinowych, prezentowanych na  portalu eNależności z możliwością dokonywania zapłat za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych.

Umożliwia również prezentację załączników (dokumentów z systemów dziedzinowych) z wykorzystaniem formatu PDF oraz otrzymuje powiadomienia z systemów dziedzinowych. Powiadomienia są spersonalizowane i wysyłane do konkretnych użytkowników zarejestrowanych w systemie. Zalogowany użytkownik ma możliwość włączenia lub wyłączenia zgody na komunikację oraz wybrania metody  dostarczania powiadomień.

Aplikacja  dostępna jest w wersjach na popularne systemy operacyjne stosowane dla urządzeń mobilnych Android, Windows Phone, iOS.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji należy postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi poniżej.

  1. Ze swojego sklepu z aplikacjiami (Android /iOS) należy pobrać, a następnie zainstalować na swoim smartfonie aplikację eGmina.
  2. Uruchomić aplikację i wybrać Urząd Miasta Lubaczów - możesz już korzystać z aplikacji. Bez logowania przeczytasz aktualności i sprawdzisz terminy odbioru odpadów komunalnych.
  3. Masz "Profil Zaufany" lub Twój bank pozwala na załozenie takiego profilu, skorzystaj z tej możliwości i przejdź do kroku 4.
  4. Załóż konto na naszym portalu enaleznosci.lubaczow.pl z wykorzystaniem Profilu Zaufanego.
  5. Zaloguj się w aplikacji eGmina orzy użyciu Profilu Zaufanego.
  6. Teraz możesz sprawdzić swoje kartoteki np. podatkowe oraz naliczenia podatków i opłat. Możesz też dokonać, bezpośrednio w aplikacji, płatności za zobowiązania podatkowe lub opłatę za odbior odpadów komunalnych.
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!